Poza anunturi

Huf Group dezvolta si produce sisteme mecanice si electronice de inchidere, acces si autorizare pentru industria automotive la nivel global. Compania a fost infiintata in 1908 in Velbert de catre Ernst Hülsbeck si August Fürst. Fiind condusa inca de familia fondatoare, compania are astazi birouri in Europa, America si Asia. In anul financiar, Huf Group a generat venituri de aproximativ miliarde euro si are angajati la nivelglobal.

RESPONSABILITATI:

Responsabil pentru asamblarea reperelor mecanice;

Responsabil pentru verificarea problemelor laasamblare si intocmirea listei de modificari areperelor (rework)

Verifica in stoc existenta pieselor necesare realizariiansamblului la statia/locul de asamblare si esteresponsabil de alimentarea statiilor de lucru

Responsabil pentru efectuarea activitatilor dereglare si setare a echipamentelor, montarea sidemontarea sculelor necesare

Responsabil de mentenanta preventiva aechipamentelor si sculelor de lucru

Participa la validarea proceselor de asamblarepentru loturile de productieIntervine tehnic la statiile care deservesc linia siparticipa la analiza de detectare a problemelorimpreuna cu liderul tehnic

Asigura suport la instalarea noilor statii sauechipamente

Asigura suport la realizarea rapoartelor 8D

CERINTE:

Liceu industrial, mecanic sau electromecanic /Scoala profesionala cu specializare mecanica,lacatus-mecanic, montaje, masini si utilaje

Minim 3 ani experienta in productie

Desen tehnic nivel avansat

MS Office nivel mediu

Cunostinte procese asamblare mecanica

PDM nivel incepator

OFERIM:

Pachet salarial motivant, bazat pe competenta sievolutie profesionala

Conditii de munca la standarde occidentale

Tichete cadou de sarbatori

Asigurare medicala privata, activitati sportive

Prima de vacanta

Verifica pe BestJobs