S. C .Archistudio , firmă de proiectare în construcții, cu punct de lucru în Timișoara, angajază, Inginer proiectant - absolvent CFDP.

Pentru a face parte din echipa noastră este necesară;
- experiență de lucru între 1-2 ani;

- cunoștințe de Autocad sau alte programe de proiectare;
- cunoștiințe avansate de operare PC obligatorii - pachetul Office (Word, Excel);
- disponibilitate la deplasări în afara localității atunci când situația o impune.

Descrierea jobului

- întocmire planuri de situație;

- trasare picheți;

- elaborare documentații tehnico-economice de specialitate: DALI/SF, PT, DTAC, DE;

- realizarea profilului transversal;

- realizarea profilului longitudinal;
- modificarea desenelor conform cerințelor;

- perfecționarea și eficientizarea continuă;
- acordarea de asistență tehnică pe perioada execuției.

Beneficii:
- dezvoltare profesională într-un mediu tânăr;
- salariu motivant și prime de obiectiv;
- program flexibil.

Adresa/adresele jobului

Timișoara

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

400 - 700 €

Verifica pe BestJobs