Candidatul ideal

Minim studii medii finalizate;
1-2 ani experienta in Telesales/ Telemarketing/ Call Center;
Abilitati excelente de comunicare, ascultare;
Orientare catre client;
Competente excelente de negociere in vanzare si o buna atentie la detalii;
Abilitatea de a empatiza cu clientii;
Bune abilitati de operare pe calculator si data entry;
Multi-tasking; dinamism si proactivitate
Capacitatea de a identifica si evalua nevoile clientilor;
Capacitatea de a oferi informatii complete, valide si corecte care clienti.
Cunoasterea SAP reprezinta un mare avantaj.

Descrierea jobului

Prezinta, promoveaza si vinde produsele companiei
Preia comenzi de la clienti si le factureaza
Ofera clientilor informatii detaliate referitoare la serviciile si produsele companiei
Raspunde solicitarilor clientilor si propune solutii de rezolvare a posibilelor probleme aparute in relatia cu acestia
Rezolva eventualele reclamatii ale clientilor si verifica proactiv gradul de satisfactie al acestora fata de serviciile companiei
Urmareste problemele in curs de rezolvare si furnizeaza permanent feedback de la clienti pentru management cu privire la produsele si serviciile oferite si oportunitatea de imbunatatire
Introduce informatii referitoare la clienti in baza de date a companiei si intocmeste rapoarte periodice cu privire la activitatea fiecarui client
Preia comenzi si le opereaza
Emite documente cu regim special, facturi fiscale, avize de insotire a marfii, pentru produsele ce se livreaza
Arhiveaza conform prevederilor legale
Mentine legatura cu agentii de vanzari pentru solutionarea aventualelor probleme aparute si solutioneeaza intr o maniera profesionista
Participa la operatiuni zilnice si lunare de inchidere a gestiunii

Descrierea companiei

www.topline.ro
www.toplinemedical.ro

Verifica pe eJobs.ro