Compania MESTERESTI cauta un coechipier caruia sa-i placa sa lucreze cu cifre, atat de mult incat sa-si pastreze zambetul pe buze cand va trebui sa gestioneze campaniile de marketing.

Dupa program il invitam si la o partida de bowling!

Cum ar trebui sa fii pentru a intra in echipa noastra?

  • sa ai cunostinte de creare, gestionare si optimizare a campaniilor PPC in platforme ca Google Ads (AdWords), Facebook Ads
  • sa folosesti instrumente ca Google Trends, Analytics, incepem sa-ti zambim tot mai mult si sa-ti pregatim biroul :)
  • sa planifici, sa masori, sa analizezi, sa interpretezi si sa prezinti rezultatele campaniilor
  • sa ai experienta profesionala pe o pozitie similara (este un plus)
  • sa realizezi cu usurinta o analiza a concurentei
  • sa te incadrezi in termene limita si sa respecti deadline-urile pentru proiectele realizate in echipa sau individual
  • sa indeplinesti alte responsabilitati care vor aparea, sa te adaptezi la situatii noi

Care vor fi responsabilitatile tale?

  • sa realizezi campanii semnificative de promovare
  • sa fii foarte atent la detalii si sa respecti procedurile si standardele
  • sa-ti placa sa te informezi continuu si sa fii la zi cu noutatile din domeniul promovarii
  • sa fii perseverent si creativ (sa gasesti solutii pentru fiecare situatie)

Ce iti oferim?

  • sistem motivational si bonus de performanta
  • bonus de fidelizare pentru idei noi
  • birou in zona Palas, racoros vara si calduros iarna
  • program intre 08:30 si 17:00, de luni pana joi, iar vinerea, intre 08:30 si 12:30 (da, in fiecare vineri avem o jumatate de zi libera)
  • zi de nastere libera
  • instruire si training atat intern cat si extern
  • posibilitate permanenta de a dobandi noi cunostinte
  • team building si activitati recreative (25 pe an)
  • echipa tanara, profesionista si dinamica
  • atmosfera de lucru placuta

Te asteptam in echipa noastra!

Verifica pe BestJobs