Salutare, salutare!

  • Vrei un job creativ alături de o echipă tânără și prietenoasă?
  • Te-ai săturat de zile plictisitoare la birou, încărcate de rutină?
  • Îți face plăcere să afli lucruri noi și să te bucuri de rezultate?
  • Crezi că încă mai există oameni care fac ceea ce le place, iar tu poți deveni unul dintre ei?

Dacă ai răspuns pozitiv măcar la una dintre întrebări, locul tău este alături de noi, la MESTERESTI.

Beneficii:

Ce îți oferim?

  • salariu fix net
  • sistem motivațional și bonus de performanță
  • bonus de fidelizare pentru idei noi
  • birou răcoros vara și călduros iarna
  • program între 08:30 și 17:00, de luni până vineri
  • libertate de creație
  • posibilitate permanentă de a dobândi noi cunoștințe
  • oportunitatea de a lucra într-un domeniu în continuă dezvoltare
  • flexibilitate în determinarea bugetului de promovare
  • flexibilitate în alegerea căilor de promovare
  • cursuri externe specializate periodice
  • team building și activități recreative
  • echipă tânără, profesionistă și dinamică
  • atmosferă de lucru plăcută (avem și un acvariu de 120 litri cu 40 pești colorați) ;)
  • zi de naștere liberă

Candidatul ideal:

Ce ne dorim?

  • abilități dezvoltate de analiză și interpretare
  • experiență în gestionarea campaniilor de tip PPC (Google Ads, Facebook Ads)
  • viziune largă asupra mecanismelor de promovare online, pentru a putea combina diferite tehnici și medii de promovare pentru a obține rezultatele așteptate
  • idei creative, imaginație, fire analitică, concentrare pe cifre și măsurarea succesului campaniilor sau acțiunilor inițiate
  • experiență în planificarea și implementarea campaniilor de marketing online
  • pasiune pentru online, pentru găsirea mereu de soluții și oportunități de creștere
  • gestionare eficientă a timpului, prioritizarea task-urilor într-un mediu dinamic cu supervizare minimă
  • abilitate de a urma direcționări verbale și scrise, de a urmări task-uri și progresul acestora, de a crea sisteme de creștere a eficienței
  • cunoștințe excel pentru raportare
  • experiență într-o poziție similară

Descrierea jobului:

Ce trebuie să faci?

  • configurarea și optimizarea campaniilor pentru Google Ads, Facebook Ads, OLX etc
  • optimizarea constantă a campaniilor online pentru a obține cei mai buni indicatori de performață, cum ar fi ROI, CTR, rate de conversie, experiență de utilizator etc
  • testarea (A/B testing), optimizarea și analiza răspunsurilor și recomandarea îmbunătățirilor
  • selectarea cuvintelor cheie și direcționarea către public
  • partajarea conținutului pe diferite canale sociale
  • propunerea și gestionarea bugetelor alocate
  • analiza constantă a pieței și adaptarea strategiilor și intrumentelor de marketing și promovare
  • analiza constantă a concurenței
  • verificarea conținutului magazinului online vizual și informativ

Descrierea companiei:

Cine suntem noi?

  • magazin online, lider de piață în domeniul său de activitate
  • experiență de peste 10 ani în domeniu
  • companie în plină dezvoltare
  • mediu de lucru relaxat, echipă tânără

Te așteptăm în echipa noastră!

Verifica pe BestJobs