Eastmen este în cautare de un coleg nou - Specialist Marketing, pentru biroul nostru din Targu Mures.

Eastmen este o agenție olandeză de ocupare a forței de muncă, specializată în recrutarea de profesioniști români, maghiari și croați, pentru muncă temporară sau pentru o perioadă mai indelungată de timp, în Olanda. În fiecare an, sute de muncitori sunt recrutați de către Eastmen. Angajații sunt selectați și testați de către recruterii noștri din Budapesta, Târgu-Mureș și Utrecht.

Eastmen este în continuă creștere și suntem activi în România de la începutul anului 2015 cu un birou în Târgu-Mureș, unde momentan căutăm un coleg responsabil de Marketing, vorbitor de limba română, maghiară și engleză, să se alăture echipei noastre.

Descrierea jobului

  • Persoană pro-activă, focusată spre rezultate
  • Comunicare fluentă și scris corect în cele 3 limbi: română, maghiară și engleză
  • Abilități foarte bune de planificare și organizare
  • Gândire strategică
  • Publicarea anunțurilor de locuri de muncă pe toate paginile de web din România și Ungaria, în 3 limbi: română, maghiară și engleză.
  • Redactarea anunțurilor pe paginile noastre de web din România, Ungaria și cea europeană
  • Necesitatea de a lucra cu alte canale social media, cum ar fi: Facebook, LinkedIn, Instagram, etc.
  • Cunoștințe bune și experiență în folosirea Google Adwords (sau dorința de a învăța și participa la un curs complet plătit de Eastmen)
  • Comunicare continuă cu colegii din biroul din Olanda și Budapesta
  • Imaginație în a crea texte cât mai atractive pentru locurile noastre de muncă
  • Identificarea soluțiilor optime de promovare

Ce oferim noi:

  •  Vei lucra într-o echipă tânără, entuziastă și internațională
  •  Un mediu de lucru dinamic într-un birou modern, foarte plăcut, cu multe oportunități de creștere în   carieră
  • Libertatea de a organiza propria muncă zi de zi
  • Salariu competitiv, negociabil în funcție de experiența avută

         Ți-ai dori să te alături echipei noastre? Îți așteptăm CV-ul

Pentru cei care aplică - veți fi sunat de pe un număr olandez în vederea unui prim interviu!

Descrierea companiei

Eastmen (cu atestat NBBU/ NENVCU), existând deja de peste 12 ani pe piață, este o companie olandeză care se ocupă cu recrutarea și plasarea forței de muncă (personal tehnic calificat), în Olanda. Recrutăm, selectăm si angajăm lucrători calificați pentru partenerii și clientii noștri olandezi, din birourile noastre din Utrecht, România și Budapesta. | Detalii: Email:

Alăturați-vă și Dvs. acum, echipei noastre, în Olanda!

Verifica pe BestJobs