Salut!

Dorești să-ți dezvolți cariera într-o echipă de tineri smart, plini de energie și dornici de mai mult, mai bine?

Dacă da, merită să ne întalnim, locul tău este alături de noi, la MESTERESTI.

Căutăm persoane entuziasmate, dornice să învețe și să își dezvolte cariera într-un mediu prietenos și profesionist.

Tot ce vrem de la tine este să fii harnic și serios iar noi o să te apreciem și o să-ți respectăm munca și timpul liber.

Candidatul ideal:

Ce ne dorim?

  • persoană energică, cu atitudine pozitivă
  • capacitate de adaptare și învățare rapidă
  • gândire analitică și strategică
  • perseverență și atenție la detalii
  • experiență în utilizarea Excel la nivel avansat
  • abilități de comunicare, relaționare, prezentare și negociere
  • orientare către rezultat

Descrierea jobului:

Ce trebuie să faci?

  • mоnitоrizеаză cоmеnzilе de produse/servicii cătrе furnizorii alocați
  • asigură acoperirea necesarului de achiziții al companiei în termenii de timp și calitate, pentru comenzile aflate în derulare
  • stabilește relaţii optime cu furnizorii, pentru rezolvarea în timp util şi în bune condiţii a problemelor uzuale
  • comunică cu furnizorii pentru a obține informații despre produse/servicii, disponibilitate și termene de livrare
  • gestionează toate activitățile legate de livrari, cu scopul de a asigura sosirea punctuală, preluarea livrarii
  • contactează furnizorii pentru a rezolva problemele legate de preț, calitate, livrare sau factură
  • negociază periodic termenii contractuali cu furnizorii
  • supervizeaza gestionarea și rulajul stocurilor și face propuneri de optimizare
  • menține legătura cu departamentele implicate și informează despre disponibilitatea produselor în stoc
  • creeaza rapoarte specifice

Beneficii:

Ce îți oferim?

  • salariu fix net
  • sistem motivațional și bonus de performanță
  • bonus de fidelizare pentru idei noi
  • birou răcoros vara și călduros iarna
  • program între 08:30 și 17:00, de luni până vineri
  • posibilitate permanentă de a dobândi noi cunoștințe
  • oportunitatea de a lucra într-un domeniu în continuă dezvoltare
  • cursuri externe specializate periodice
  • team building și activități recreative (25 pe an)
  • echipă tânără, profesionistă și dinamică
  • atmosferă de lucru plăcută (avem și un acvariu de 120 litri cu mulți pești colorați) ;)
  • zi de naștere liberă

Descrierea companiei:

Cine suntem noi?

MESTERESTI este un magazin online specializat in domeniul materialelor de constructii si amenajari care vine in ajutorul clientilor cu solutii personalizate, accesibile si eficiente.

Consilierii MESTERESTI ofera solutii complete pentru achizitia celor mai adecvate produse, pentru transportul acestora si montaj.

Partenerii MESTERESTI se conving zilnic de calitatea serviciilor iar portofoliul de clienti este in continua crestere.

Te asteptam in echipa noastra!

Verifica pe BestJobs