poza anunt

SCULER MATRIȚER

Cerințe:

  • Studii medii – Școala Profesională / Liceu
  • Atestat macaragiu pod rulant și / sau stivuitorist (constituie avantaj)
  • Cunoștințe tehnice
  • Cunoștințe desen tehnic
  • Abilități bune de organizare
  • Cunoștințe operare mașini injecție mase plastic
  • Experiență minim 1 an pe o funcție similară

Responsabilități:

  • Mentenanță matrițe
  • Reparații matrițe
  • Efectuează operațiile necesare de curățare a matrițelor în scopul menținerii acestora permanent în starea de funcționare care să permită obținerea de piese conforme cu cerințele din documentația  tehnică.
  • Ține permanent sub observație starea matrițelor, anunțând șeful direct despre uzurile sesizate la componentele matrițelor aflate în întreținere.
  • Pentru toate operațiile, matrițerul va completa formularele specifice pentru a documenta efectuarea lor.
  • Matrițerul răspunde de calitatea prestației sale, luând toate măsurile pentru evitarea producerii de rebuturi;

Oferim, pe lângă salariu:

  • Contract de muncă pe durată nedeterminată.
  • Transport gratuit.
  • Tichete de masă.
  • Subvenţie pentru masă la cantina proprie.
  • Diverse bonusuri.

  *Oferta salariala va putea fi discutata in cadrul etapei de ofertare.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Brașov ; Ghimbav

Verifica pe BestJobs