Responsabilitati:

- Verifica la intrarea in schimb funcționarea mașinilor de feliat si ambalat, si aduce la cunoștința in cel mai scurt timp sefului de departament orice defecțiune a mașinilor;

- Asamblează, pune in funcțiune si urmărește ca pe întreg parcursul procesului de producție mașinile de feliat si ambalat in caserole sa fie utilizate in condiții optime de funcționare;

- Monitorizează pe întreg parcursul procesului de producție greutatea produsului si modul de așezarea al acestuia in caserole;

- Alimentează mașina de feliere si monitorizează procesul de feliere;

- La sfârșitul programului si ori de cate ori este nevoie ( punerea in lucru a altui articol)  efectuează igienizarea mașinilor conform instrucțiunilor de lucru.

Candidatul ideal

- Studii medii;

- Capacitatea de a analiza, planifica, organiza și administra activitatea proprie pentru îndeplinirea sarcinilor;

- Comunicativ, fire deschisa;

- Disponibil pentru a lucra în schimburi;

- Cunoștințe de limba engleza/germana și operare PC constituie un avantaj

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant
  • Tichete de masa
  • Transport asigurat
  • Mediu de lucru la standarde internationale
Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/adresele jobului

Brașov ; Feldioara ; Covasna

Verifica pe BestJobs