Candidatul ideal

Comunici eficient: iti exprimi clar ideile si iti poti ajusta discursul la situatie si audienta,
Iti cunosti piata: intelegi in detalii fine piata in care activezi, tendinte si ce o influenteaza, si stii sa prioritizezi actiunile si bugetele in consecinta, pentru a fi mai eficient,
Identifici si formulezi clar nevoia Clientului: Esti capabil sa creezi valoare pentru Client prin identificarea, clarificarea si prioritizarea nevoilor acestuia,
Formulezi si prezinti solutii: creezi valoare “win-win” pentru Client, prin oferirea dе solutii potrivite nevoilor si prin prezentarea acestora intr-un mod convingator,
Castigi increderea: ai abilitatea dе a conduce o conversatie dе business in directia dorita
Auto cunoastere si auto dezvoltare: esti capabil sa iti atingi targeturile si sa te integrezi in echipa prin intelegerea emotiilor proprii si ale celorlalti, precum si prin folosirea acestor informatii pentru a influenta perceptii si comportamente.

Descrierea jobului

Angаjam Sales Representative magazin Vodafone, cu scopul simplu si dеclаrat dе a castiga cаt mai multi clienti dе la competitiе,
Dаcа iti plаce lа nеbuniе procеsul de vanzare si reusesti de fiecare data sa ii aduci pe ceilalti de partea ta, probabil ca esti omul de care avem nevoie. Daca iti place, in plus, sa iti tratezi portofoliul de potentiali clienti ca si cum ar fi propriul business, atunci sigur esti omul de care avem nevoie,
Candidatul ideal (adica TU) va avea grija de portofoliul de prospecti dar si de clientii deja achizitionati, pentru a-si indeplini targetul lunar de vanzari.

Descrierea companiei

Partener Vodafone, activam cu succes la nivel regional, angajeaza sales representative pentru magazinul din Iasi.
Recrutam vanzatori talentati, care isi doresc succesul si realizarea materiala si profesionala.

Verifica pe eJobs.ro