CANDIDATUL IDEAL:

  • Absolvent de studii superioare în domeniul tehnic
  • Persoană dinamică, cu aptitudini excelente de comunicare, capabilă să lucreze atât independent cât și în echipă
  • Utilizator cu experiență al programelor Microsoft Office
  • Capacitate de analiză, de organizare şi prelucrare a datelor.
  • Cunoștințe avansate de limba engleză
  • Prezintă avantaj experiența în domeniul farmaceutic sau alimentar
  • Prezintă avantaj cunoașterea Bunelor Practici de Distribuție și Fabricație din domeniul farmaceutic
  • Disponibilitate la călătorii ocazionale (în țară)

RESPONSABILITĂȚI:

  • Realizare proceduri de validare pentru sisteme de monitorizare parametri ambientali pentru clienții companiei
  • Realizare proceduri de calificare/mapare (de exemplu pentru depozite, autovehicule de transport, etc.) pentru clienții companiei
  • Elaborează proceduri specifice activităților de validare/calificare
  • Comunica în permanență cu clienții pentru a identifica procesele şi procedurile interne ale acestora
  • Implicat/ă în activitățile de verificare și etalonare a aparatelor de măsurare din cadrul laboratorului de etalonări Testo

Verifica pe BestJobs