Fișa jobului

Descrierea Firmei

Walmark Romania SRL este filiala din Romania a producatorului de suplimente alimentare cu acelasi nume din Cehia.

In segmentul suplimentelor alimentare Walmark este un producator de top pe piata din Romania.

Printre cele mai vândute brand-uri se numără Proenzi, Urinal, Minimarţieni, GinkoPrim, MemoPlus, Prostenal.

Descrierea Postului

Promovarea si vanzarea produselor companiei in farmacii/drogherii/plafare;

Realizarea obiectivelor de vanzare;

Intretinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii din zona de activitate;

Identificarea de noi clienti potentiali;

Respectarea politicilor comerciale ale companiei;

Utilizarea resurselor companiei cu maxim de eficienta.

Cerinte

Studii superioare

Experienta in vanzari (experienta in pharma este un avantaj)

Orientare spre client si obiective

Abilitati de comunicare si negociere

Seriozitate si angajament de nivel inalt

Permis conducere categoria B

Disponibilitate pentru deplasari

Cunostinte operare PC (MS Office)

Aspect profesional - business

Oferta (bonusuri, Beneficii)

Pachet salarial corelat cu performanta atinsa, format din salariu de baza plus bonus lunar;

Autoturism de serviciu, telefon, tableta;

Tichete de masa;

Program de instruire in tehnici de vanzare si negociere, specifice domeniului.
Nivel de vechime

Nu se aplică

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Altele

Sectoare de activitate

Sănătate, wellness și fitness

Verifica pe LinkedIn