Companie ce activeaza in domeniul importului-exportului si distributiei Echipamentelor Individuale de Protectie in Munca, localizata in Bucuresti, sector, angajeaza REPREZENTANT VANZARI.

Mobilitatea postului: Necesita deplasari

Tip job: Full time

Perioada de proba: 3 luni – se face un contract de munca pe aceasta perioada determinata. Dupa perioada de proba, contractul de munca se va face pe perioada nedeterminata de timp.

Program de lucru: 8 ore–cu pauza de o ora )

Cerinte candidat:

  • Limba engleza: mediu – scris si vorbit
  • Permis de conducere cat. B – minim 3 ani experienta
  • Cunostinte PC ( Microsoft Office ), program contabilitate-gestiune ( preferabil SmartBill, organizator intern ( preferabil Trello ).
  • Abilitati - comunicare, organizare, spirit de echipa
  • Experienta similara – minim 3 ani

Responsabilitati:

  • Formarea unei baze de clienti, mentinerea si dezvoltarea acesteia.
  • Promovarea si vanzarea produselor aflate in portofoliul companiei.
  • Intocmirea comenzilor primite de la clienti.
  • Urmarirea si recuperarea integral a contavalorilor facturilor emise catre clienti.

Beneficii + bonusuri:

  • Salariu fix: 2000 lei ( net )
  • Bonuri de masa: valoarea nominala este de 15 lei/zi
  • Bonus lunar din vanzari
  • Prime
  • Bonus anual pentru indeplinirea obiectivelor
  • Masina de serviciu
  • Laptop
  • Telefon mobil.
Verifica pe BestJobs