Fișa jobului

Cerinte
  • Studii superioare sau medii în domeniul agriculturii (minim absolvent/ă liceu agricol);
  • Experientă de lucru în domeniul agriculturii;
  • Cunostinte practice a pietei precum si cunoasterea tehnologiilor moderne de cultură agricolă;
  • Bune abilităti de comunicare si negociere;
  • Capacitatea de a planifica, de a se automotiva si de a fi responsabil/ă;
  • Permis de conducere categoria B, cunostinte operare PC(pachet Microsoft Office);
  • Cunoasterea limbii engleze constituie avantaj;
  • Domiciliu stabil in zona judetelor Calarasi, Ialomita
Responsabilitati
  • dezvoltarea si managerierea unui portofoliu de clienti atât fermieri cât si distribuitori;
  • identificarea de noi clienti pentru mărirea portofoliului de clienti;
  • încheierea contractelor comerciale de vânzare-cumpărare input-uri pentru agricultură;
  • monitorizarea desfacerilor acestora conform procedurilor firmei de la livrare până la încasare pentru realizarea targetului propus;
  • asigurarea suportului tehnic clientilor.
Salariu motivant
Nivel de vechime

Nu se aplică

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Altele

Sectoare de activitate

Medicină

Verifica pe LinkedIn