Fișa jobului

Descrierea Postului

NHR Agropartners isi doreste sa aduca in echipa sa un inginer motivat si profesionist pentru a conduce echipa de service din filiala Calarasi.

Regional Team Leader Service se ocupa de toate aspectele tehnice si care au legatura cu activitatea de service in teritoriul alocat si lucreaza in stransa colaborare cu Area Sales Manager / Branch Manager responsabili pentru acest teritoriu.

Principalele Atributiuni
  • Coordonarea echipei de service alocata teritoriului, urmarind sa asigure pregatirea continua a membrilor ei, motivandu-i sa obtina un nivel superior de dezvoltare profesionala, precum si monitorizarea activitatii si performantei acesteia;
  • Implicarea activa in reparatiile utilajelor agricole (tractoare, combine, alte echipamente: semanatori, combinatoare, pluguri, etc) la sediul clientului;

Candidatul Ideal
  • Studii tehnice, absolvirea Facultatii de Mecanica / Mecanica Agricola / Electromecanica;
  • O buna experienta in reparatii de echipamente complexe (utilaje agricole, camioane, utilaje de constructii, etc.);
  • Pasiune si abilitati pentru domeniul tehnic si interes pentru echipamentele agricole;
  • Cunostinte bune de limba engleza pentru a intelege documentatia tehnica;
  • Spirit de initiativa si cooperare;
  • Bune abilitati de comunicare;
  • Bune abilitati de organizare, responsabil, orientat catre client si catre eficientizarea costurilor;
  • Capacitate de analiza si sinteza;
  • Capacitate de lucru in conditii de stres si termene limita;
  • Permis de conducere categ. B.

Beneficii
  • Pachet salarial motivant, variind in functie de experienta/calificare;
  • Abonament servicii medicale;
  • Smartphone, Laptop;
  • Masina de serviciu dotata cu un atelier service mobil;
  • Cursuri de dezvoltare profesionala.

About Nhr Agropartners

NHR Agropartners () is an Austrian owned company () , headquartered in Bucharest and active in the agricultural machinery field, covering equipment sales and aftersales operations. As of today, NHR is operating 11 branches across the country and employeople in Sales, Aftersales and Admin. We are in business since 2000 with steady growth in number of machines sold, as well as number of people employed. Our young team is striving to become the leader in the industry, a reliable partner to the farmers and to our suppliers. Sustainability is one of our key-elements of success, well trained and dedicated employees, strong brands and loyal Farmers grew NHR to the level of today.
Nivel de vechime

Asociat

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Management

Sectoare de activitate

Auto

Verifica pe LinkedIn