Fișa jobului

Reprezentant vanzari HoReCa / Retail Calarasi

Responsabilitati
  • Realizarea planului de vanzari pe zona alocata
  • Identificarea de noi clienti si oportunitati de crestere a business-ului
  • Mentinerea si dezvoltarea de noi parteneriate de business
  • Implementarea programelor de trade conform standardelor companiei
  • Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu echipa de vanzari a distribuitorului
  • Monitorizarea stocurilor si a livrarilor la detailisti
  • Actualizarea bazei de date de vanzari
  • Monitorizarea evenimentelor din zona alocata

Cerinte
  • Cunostinte teoretice si practice de vanzari
  • Experienta in vanzari in domeniul bunurilor de larg consum (constituie avantaj)
  • Bune abilitati de comunicare si de negociere
  • Spirit de echipa
  • Studii medii (studiile universitare constituie un avantaj)
  • Cunostinte de limba engleza – nivel mediu
  • Abilitati de operare pe computer (Word, Excel)
  • Permis de conducere (cat. B)

Beneficii

Compania asigura un pachet foarte atractiv de compensatii si beneficii similar cu cel oferit de jucatorii reprezentativi din piata de profil.

Descrierea Companiei

“Oti Group este o companie românească specializată pe piața consumabilelor de curățenie, cu o echipă de oameni tineri, entuziaști și eficienți cu o experiență de piață. Oferta de produse Oti este vie, se modelează şi se îmbunătăţeste an de an, pe măsură ce piaţa şi nevoile clienţilor noştri cresc, iar inovaţia îşi face simţită prezenţa în domeniu.

În Oti Group, oamenii cresc şi se dezvoltă odată cu brandul, evoluează şi se specializează. Cu peste 4000 de clienţi, 170 de angajaţi, 8 filiale şi milioane de idei îndrăzneţe, Oti este brandul pe care vrei să-l reprezinţi cu pasiune şi profesionalism.”
Nivel de vechime

Începător

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Vânzări

Sectoare de activitate

Comerț

Verifica pe LinkedIn