Candidatul ideal:

Studii superioare finalizate
Capacitatea de a invata si intelege piata serviciilor/produselor medicale
Capacitate de a lucra proactiv
Abilitati de management teritorial
Persoana sociabila, dinamica, bun coechipier, implicata, abilitati de comunicare si negociere, abilitatea de analiza situationala.
Permis de conducere categoria B
Experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj;
Cunostinte bune de operare PC, Microsoft Office;
Cunostinte limba engleza: nivel mediu;

Descrierea jobului:

Promovarea produselor companiei medicilor din teritoriul alocat. Vanzarea portofoliului de produse clientilor: unitati sanitare publice si private
Administrarea eficace a teritoriului alocat prin organizarea si planificarea strategica a activitatii de promovare/vanzare
Monitorizarea lunara a nivelului de realizare a obiectivelor

Beneficii:
- mediul de lucru atractiv si provocator
- integrarea intr-o echipa profesionista

-pachet salarial bazat pe un salariu fix plus prime si premii stimulative, corespunzatoare performatei individuale.
Se ofera de asemenea masina de serviciu, telefon si celelalte instrumente necesare desfasurarii activitatii specifice postului.

Verifica pe BestJobs