Fișa jobului

CANDIDATUL IDEAL

Compania Walmark Romania angajeaza, in regim full-time, Reprezentant Medical pe zona Cluj - Bihor.

CERINTE

Studii superioare finalizate;

Experienta anterioara de minim 1-2 ani in promovare medicala poate constitui un avantaj;

Abilitati de comunicare, negociere, de prezentare si de lucru in echipa, orientare catre client si catre rezultate, initiativa, disponibilitate de deplasare in teren;

Abilitati de operare PC (Word, Excel, Power Point);

Permis de conducere categoria B;

DESCRIEREA JOBULUI

Promovarea la segmentele de clienti specifici (medici si farmacisti) a produselor din clasele terapeutice specifice portofoliului Walmark, in zona alocata, in vederea realizarii obiectivelor stabilite conform strategiei de marketing;

Organizarea de prezentari, mese rotunde si simpozioane locale;

Monitorizarea atenta a pietei farmaceutice autohtone si explorarea eficienta a oportunitatilor identificate;

Cunoasterea detaliata a informatiilor specifice despre produsele promovate;

Monitorizarea lunara a nivelului de realizare a obiectivelor;

Intocmirea rapoartelor periodice;

BENEFICII

Walmark ofera posibilitatea de a lucra intr-o companie farmaceutica etica, in continua dezvoltare pe piata de suplimente alimentare si OTC-uri din Romania;

Walmark ofera posibilitatea unei cariere pe termen lung alaturi de o echipa dinamica, cu experienta in domeniul farmaceutic;

Walmark ofera dezvoltare profesionala prin training-uri specifice;

Pachet salarial atractiv;

Masina, telefon, tableta;

Bonusuri de performanta;

DESCRIEREA COMPANIEI

Walmark – leader pe piata de suplimente alimentare in Europa Centrala si de Est;

Walmark – cel mai mare producator de suplimente alimentare din Europa Centrala si de EST, cu un portofoliu extins de suplimente alimentare si OTC-uri; prezenta in 9 piete din Europa Centrala si de Est si cu export in peste 40 de tari;

Walmark – calitate si inovatie de peste 20 de ani in Romania.
Nivel de vechime

Nu se aplică

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Altele

Sectoare de activitate

Sănătate, wellness și fitness

Verifica pe LinkedIn