Candidatul ideal:

  • Absolvent de studii superioare în domeniul specializării (structură);
  • Experiență în domeniu obligatorie minim 3 ani;
  • Cunoaștere avansată a domeniului proiectării specifice specializării;
  • Candidatul ideal este în căutarea unui job full-time și nu a unei colaborări.

Descrierea jobului:

  • Capacitatea de elaborare a documentațiilor pentru fazele SF/DALI, DATC, PT, DDE;
  • Corectitudine și rapiditate în reprezentarea grafică - redactare și printare/plotare din AutoCAD;
  • Cunoștințe avansate de utilizare a programului din pachetul Office;
  • Cunoașterea și respectarea legislației, normelor de proiectare și calcul în domeniu;
  • Flexibilitate în soluționarea oferită pentru sistemul constructiv ales;
  • Capacitatea de a lucra într-o echipă dinamica, într-un sistem multi-tasking;
  • Seriozitate și asumarea răspunderii pentru soluțiile adoptate în proiecte.

Oferim:

  • Salariu direct proporțional cu experiența;
  • Oportunități de dezvoltare personală;
  • Mediu de lucru tânăr, dinamic și profesionist.

Alte informații: contract pe perioadă netederminată, normă 8h/zi.

Verifica pe BestJobs