Candidatul ideal
Iti place sa lucrezi in domeniul comertului?
Iti doresti un loc de munca stabil?
Esti o persoana corecta, dinamica si flexibila?
Ai spirit de initiativa?
Iti place sa lucrezi cu clientii?Daca ai raspuns cu DA la intrebarile de mai sus, alatura-te echipei noastre pe unul dintre posturile de CASIER, VANZATOR, UCRATOR COMERCIAL SI SEF DEPARTAMENT.
Studii medii - Lucrator Comercial;
Diploma Bacalaureat - cerinta obligatorie pentru Casier; si Sef Departament;
Calificare in domeniu - cerinta obligatorie pentru Vanzator;
Experienta anterioara in comert este un avantaj;
Orientare si deschidere catre client;
Responsabilitate si seriozitate;
Dinamism si spirit de initiativa;
Flexibilitate si spirit de echipa.

Descrierea jobului

• sa indeplinesti corect sarcinile specifice fiecarui post;
• sa cunosti si sa promovezi produsele marca proprie;
• sa dai dovada de amabilitate si promptitudine in relatia cu clientii;
• sa contribui la asigurarea unei imagini placute a magazinului;
• sa oferi suport colegilor, atunci cand este necesar;
• sa asiguri ordinea si curatenia spatiului tau de lucru.

Verifica pe BestJobs