Elma Electronic Romania SRL este o companie care produce si asambleaza aparate electronice de inalta performanta si carcase corespunzatoare de la componente individuale la sisteme complete pentru diferite industrii.

Grupul Elma - Elma Europa, Elma America și Elma Asia - include filiale in zece tari.

Elma Electronic Romania SRL isi extinde echipa si angajeaza operator depozit pentru sediul din Timisoara.

Cerinte:

- Studii medii

- Persoana organizata, responsabila, meticuloasa

- Rabdare, atentie la detalii

- Bune abilitati de comunicare

- Eficienta si seriozitate

- Autorizatie ISCIR prezinta avantaj

Responsabilitati:

- Receptionarea marfii

- Manipulare, introducere la raft, descarcare marfa la raft, pregatirea comenzilor de productie si pentru livrare

- Mentine si aplica procedurile specifice definite în locația depozitului

- Preia, stocheaza si transfera materia prima/ produsele finite

- Verifica stocurile si semnaleaza corespunzator erorile

Beneficii:

- Salariu motivant;

- Bonus de performanta acordat lunar;

- Al 13-lea salariu;

- Tichete de masa;

- Bonusuri de sarbatori;

- Asigurare medicala;

- Transport asigurat.

Oferim posibilitatea dezvoltarii profesionale (atat prin cursuri de calificare cat si prin implicarea angajatilor in mai multe zone de activitate pentru acumularea experientei si promovare).

Verifica pe BestJobs