Angajam casier agentie de pariuri sportive

Candidatul ideal :

-persoana dinamica cu abilitati de lucru in echipa,
-cu aspect fizic placut,
-punctual si serios,
-aptitudini de calcul aritmetic,
-disponibilitate pentru a lucra in ture,
-orientare catre clienti.

Descrierea jobului:

-asigura un mediu ambiental pentru clienti,
-informeaza clientii in legatura cu promotiile si regulile jocurilor aflate in derulare,
-verifica inregistrarile facute de masinile de joc,
-preia numerarul si raspunde de sumele de bani care i-au fost incredintate pe timpul serviciului ( turei)
-face plati catre clienti si tine evidenta acestora pe formularele specifice, raspunde de exactitatea platilor,
- indeplineste toate sarcinile de serviciu prevazute in fisa postului.

Oferim:

-oportunitatea unui loc de munca stabil si pe perioada nedeterminata,
-contract de munca full time,
-intruire de specialitate si dezvoltare profesionala,
-salariu atractiv,
-tichete de masa,
-bonus anual,
-program de functionare flexibil
-atmosfera placuta.

Limbi vorbite

engleză, maghiară

Adresa/adresele jobului

Târgu Mureș

Salariu brut pe luna

300 - 500 €

Verifica pe BestJobs