Echipa noastra de HR din Timisoara are nevoie de forte proaspete! Daca dinamismul, energia, dorinta de a interactiona cu oamenii si obtinerea de rezultate sunt principalele tale atuu-uri, ne-ar placea sa ne cunoastem!

Rolul este o foarte buna oportunitate pentru un candidat pasionat de resurse umane si pregatit pentru a experimenta procesele specifice HR intr-un mediu industrial.

Responsabilitatile noului coleg:

  • Coordoneaza procesele de administrare a personalului in conformitate cu legislatia in vigoare (Revisal, contracte de munca – modificari si incetari ale acestora, cercetari disciplinare etc)
  • Gestioneaza solicitarile salariatilor si le solutioneaza in acord cu procedurile aplicabile
  • Actualizeaza baza de date cu toate informatiile privind angajatii, pastreaza evidente actualizate si furnizeaza diverse rapoarte
  • Participa activ la rezolvarea sarcinilor echipei
  • Pregateste si transmite rapoarte specifice de HR la solicitarea altor departamente

Ce ne dorim:

  • Experienta dе minim 3 ani in rol similar
  • Cunostinte de baza in legislatia muncii
  • Nivel crescut de autonomie
  • Capacitatea dezvoltata dе planificare si organizare, dorinta dе autodezvoltare si perfectionare;
  • Abilitati excelente dе comunicare si spirit dе observatie
  • Capacitate de gestionare a timpului si a prioritatilor
  • Proactivitate si orientare catre client
  • Persoana adaptabila, punctuala, responsabila, organizata, atenta la detalii, cu initiativa
  • Cunoștințe dе operare PC - MS Office (in special Outlook, Excel și Word) si Internet
  • Cunoștințe dе limba engleza la nivel conversational
  • Permis categoria B
Verifica pe BestJobs