Fișa jobului

Descrierea jobului

Ce Îți Oferim

Oportunităţi de dezvoltare şi avansare în cadrul grupului Alior Bank, în concordanţă cu performanţele profesionale;

Salariu fix + tichete de masă + bonus în funcţie de performanţă;

Program de 8 ore in ture;

Asigurare medicală la o clinică privată;

Mediu de lucru plăcut.

Ce Va Trebui Să Faci

Să promovezi,în punctele de lucru, produsele și serviciile băncii destinate persoanelor fizice;

Să ții pasul cu obiectivele de vânzări și să te afirmi mereu cu realizările tale;

Să înregistrezi și să actualizezi informațiile primite de la clienți;

Să promovezi platformele digitale - Internet Banking, Mobile Banking, Schimb Valutar Online.

Candidatul ideal

Vrei să începi o carieră în domeniul bancar și să faci parte dintr-un proiect unic pe piața din România?

Ai bune abilități de comunicare și îți place să interacționezi cu clienții?

Iți plac provocările și vrei mereu să fii în competiție cu tine și cu obiectivele tale?

Dacă răspunsurile tale sunt DA, te așteptăm în echipa noastră!

Alior Bank este o companie financiar bancară proaspăt lansată în România, ce se extinde la nivel național printr-un concept denumit Telekom Banking și se bazează pe utilizarea ultimelor tehnologii de digital banking.
Nivel de vechime

Nu se aplică

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Altele

Sectoare de activitate

Bănci

Verifica pe LinkedIn