Fișa jobului

Este nevoie de talent pentru a conduce un magazin Lidl. De aceea căutăm persoane experimentate care
să își dorească să facă
lucrurile să se întâmple, să aibă gustul succesului și să fie pasionați de mediul de afaceri.

Responsabilităţi

Vei fi responsabil de imaginea magazinului

Te vei implica în dezvoltarea echipei din subordine, o vei coordona și motiva

Vei fi responsabil de comenzile din magazin și de gestiunea mărfii

Vei fi responsabil de cifrele de inventar și vei ține gestiunea mijloacelor de plată

Vei încasa și te vei asigura de aranjarea corespunzătoare a mărfii la raft

Profilul dvs.

Să ai studii superioare finalizate

Să ai experiență profesională în domeniul vânzărilor

Să fii motivat de ocuparea unui post de conducere în domeniul retail

Să ai bune abilități de organizare și de analiză

Să ai competențe de conducere și orientare către rezultat

Să poți aplana conflicte

Să fii rezistent la stres, amabil și orientat către clienți

Oferta noastră

Pachet salarial atractiv, peste medie, corelat cu experiența și performanța

Asigurare medicală

Școlarizare personalizată pe diverse teme cu un trainer dedicat

Un mediu de lucru plăcut, modern și dinamic

Posibilitatea de dezvoltare profesională

Autoturism de serviciu Skoda Rapid la preluarea conducerii unui magazin

Sunteţi interesat(ă)?

Vă rugăm să completaţi formularul online de candidatură şi să ataşaţi CV-ul dvs. în format Word sau Pdf, însoţit de o scrisoare de intenţie ce specifică poziţia pentru care aplicaţi.
Aplicaţi acum!

Sau aplicați la

» click apply
Nivel de vechime

Nivel mediu de experiență

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Altele

Sectoare de activitate

Tehnologia informației și servicii informatice

Verifica pe LinkedIn