Fișa jobului

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

SC InfoMunca SRL recruteaza muncitori textilisti pentru una dintre companiile mari din industria locală a textilelor din Bistrita!!! NU percepem taxe sau comisioane!!! Oferta: Acceptam si echipe de cate 5-10 muncitori. Salariul: 1500 lei NET + bonusuri Cazare este oferita gratuit de angajator Transportul asigurat de catre firma; Polita de asigurare in caz de evenimente; Echipamentul de lucru si de protectie asigurat de catre firma; Control medical la angajare si respectiv controlul medical periodic platit de catre firma; Tichete de masa 9,57 RON

Cerinte

Se cauta in special femei Nu se solicita experienta anterioara Se cauta persoane serioase, responsabile si disponibile pentru relocare (in cazul in care nu locuiesc in Bistrita)
Nivel de vechime

Nu se aplică

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Altele

Sectoare de activitate

Resurse umane

Verifica pe LinkedIn