Pentru ca suntem in plin proces de dezvoltare, cautam colegi care sa ocupe posturile de Muncitori productie.

CERINTE:

- capacitate de a lucra in echipa;

- persoana dinamica;

- responsabila si constiincioasa.

RESPONSABILITATI:

- executarea procesului de incapsulare;

- respectarea retetelor pentru prepararea suplimentelor sau ambalarea produselor;

- asigurarea intretinerii masinilor de incapsulat si a echipamentelor de lucru.

OFERTA:

- program de lucru:Luni-Vineri 8:30-17:00 - un singur schimb;

- pachet salarial atractiv in functie de performanta;

- card de sanatate Medlife;

- transport asigurat pe ruta ( Brasov - Podu Oltului - punct de lucru) ;

pe ruta ( Doboli - Podu Oltului - punct de lucru) ;

pe ruta ( Harman- Podu Oltului - punct de lucru).

DESCRIEREA COMPANIEI:

Herbagetica este o companie in plin proces de dezvoltare, cu o echipa tanara, cu 100% capital românesc specializată în producția de suplimente alimentare naturale premium.

Herbagetica susține fitoterapia si medicina integrativă prin produse naturale, organice, studiate științific, bazate pe formule inovatoare si care folosesc in special extracte standardizate din plante care conțin o concentrație mărită de principii active, intense și garantate.

In urma furnizarii datelor cu caracter personal, conform legii beneficiati de dreptul de acces, interventie asupra datelor, dreptul de a nu fi supus unei decizii individuale. Totodata aveti dreptul sa va opuneti prelucrarii datelor si sa solicitati stergerea acestora. Prin inregistarea “curriculum vitae” sunteti de acord ca Herbagetica SRL, sa prelucreze datele cu caracter personal declarate.

Verifica pe BestJobs