Candidatul ideal:

  • Are experiență în montarea mobilierului;
  • Permis conducere categorie B;
  • Este atent la detalii;
  • Oferă standarde de calitate ieșite din comun în ceea ce privește aspectul rezultatului final;
  • Are o atitudine pozitivă și entuziasm;
  • Dispune de capacitate de muncă în echipă;
  • Este comunicativ, sociabil, vesel;
  • Poate acționa și intuitiv, fiind capabil să găsească soluții.

Descrierea jobului:

  • Înțelegerea planului de montaj alcătuit de departamentul tehnic;
  • Montarea bucătăriilor în spațiul clientului;
  • Instalarea electrocasnicelor vândute cu mobilierul;
  • (Livrarea bucătăriilor la client se face de către departamentul logistic, nu de către montatori).

 Salariu motivant, posibilitatea de dezvoltare personală accelerată într-o companie cu evoluție rapidă și un mediu adecvat.

Ce oferim:

Un salariu motivant, alături de posibilitatea de dezvoltare personală accelerată într-o companie cu evoluție rapidă și un mediu adecvat.

Care este povestea echipei KUXA?

KUXA studio este liderul pieței în comercializarea de bucătării germane și italienești, cu o prezență de peste 10 ani pe piața din România, peste 5000 de bucătării instalate și standarde de calitate ale serviciilor extrem de ridicate. La noi vei găsi un mediu plăcut de lucru, cu toate ingredientele unui loc propice pentru dezvoltarea ta profesională și, de ce nu, chiar personală.

Află de ce KUXA studio nu este o firmă, ci este casa echipei KUXA:

  • Mai multe informații despre noi, alături de peste 270 de proiecte realizate de echipa KUXA, în secțiunea Bucătării Realizate, pe site-ul nostru.

Verifica pe BestJobs