Grupul MHS Truck & Bus este lider de piață în Romania în comercializarea și întreținerea camioanelor mărcii germane MAN.
Suntem o echipă de peste 350 angajați, ce își desfășoară activitatea în 8 locații diferite din țară: in Timisoara, Cluj, Sibiu, Brasov, Bucuresti, Otopeni, Constanta si Bacau.
Unul din punctele noastre forte în afacere este sectorul de SERVICE – și aici avem foarte multe de făcut!

Vom deschide curand un nou punct de lucru in Oradea, pentru care suntem în căutare de mecanici,  electricieni si tiinichigii auto cu experienta, specializati in reparatii autocamioane MAN si autovehicule comerciale.

Responsabilitati:

  • Executarea lucrărilor de mecanica prevazute in comanda de lucru
  • Respectarea procedurilor interne de lucru si utilizarea corecta a echipamentelor, sculelor speciale si dispozitivelor destinate desfasurarii activitatii, in conformitate cu documentatia tehnica de intretinere si reparare a autovehiculelor.

Cerinte:

  • Scoala profesionala sau liceu cu specializare mecanic auto/electrician auto, studii finalizate
  • Experienta in domeniul reparatiilor autovehiculelor de mare tonaj
  • Competenta ridicata pentru prestari servicii
  • Competente personale: initiativa, angajament, perseverenta, simt de raspundere, vointa, motivatie, deschidere, incredere in fortele proprii, punctualitate, capacitate de a lucra in echipa.

Noi iti oferim:

  • Salariu atractiv și condiții de lucru excelente la standard internațional
  • Mediu de lucru modern și colegial
  • Suport profesional si sustinut din partea organizatiei
  • O experiență de lucru creativă și bogată.

Ești interesat?

Apasă butonul pentru aplicația de job și hai să vedem dacă ne putem uni forțele!

Verifica pe BestJobs