Candidatul ideal

Lucrator depozit / Operator receptie/ Lucrator comercial

- Abilităţi bune de comunicare şi organizare;
- Experienta in domeniul de retail reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- pentru Lucratori depozit: descarca si aranjeaza marfa in depozit,
- pentru Operatori receptie: gestioneaza relatia cu clientii;
- pentru Lucratori comerciali: prezinta produsele si serviciile firmei intr-un mod atractiv si raspunde solicitarilor clientilor.

Oferim:

- Pachet salarial competitiv;
- Tichete de masa;
- Bonus lunar pentru prezenta;
- Contract de munca pe perioada nedeterminata;
- Program de munca de 8 ore/zi;
- Excelente perspective de dezvoltare profesionala;
- Mediu de lucru modern si placut.

Descrierea companiei

Compania multinationala SC JUMBO EC. R SRL, www. jumbo. gr are activitate in domeniul comertului cu amanuntul al jocurilor si jucariilor, atat pe piata din Grecia, Cipru, Bulgaria, cat si Romania.

Verifica pe eJobs.ro