Candidatul ideal

· Atitudine pozitiva, constructiva si cu excelente abilitati de comunicare;
· Capabil sa identifice solutii reale de rezolvare a problemelor cu care se confrunta;
· Integritate maxima;
· Capacitatea de adaptare la schimbare;
· Proactiv, cu spirit de initiativa;

Rationamentul si judecata:

· Rationament sanatos bazat pe argumentatie, logica;
· Capacitatea de a discerne dintre bine si rau;

Autodeterminare si Automotivare;

· Dorinta de autodepasire si de evolutie sociala si profesionala;
· Motivat si determinat sa depaseasca orice obstacole in realizarea obiectivelor;
· Capacitatea de automotivare.

Rezistenta la stres: Capacitatea de a lucra in conditii de stres;
Orientarea spre rezultate: Orientat spre obtinerea de rezultate imediate si concrete;
Lucrul in echipa: Capacitate ridicata de a colabora si relationa cu colegii;
Coordonatele postului: Supravegherea, controlul și realizarea masuratorilor topografice în vederea respectării; standardelor de calitate conform caietului de sarcini, a tuturor normelor tehnice, a prevederilor legale și a ordonanțelor legale; Asistenta topografica in santierele companiei.

Descrierea jobului

Principalele sarcini si responsabilitati
· Deplasarea în teren pentru masuratori topografice, utilizarea aparaturii specifice topografiei de șantier;
· Întocmirea planurilor de situatie, planurilor topografice, as-built, planurilor de amplasament si delimitare;
· Verificarea documentatiei tehnice de executie si semnalarea eventualelor probleme tehnice;
· Trasarea lucrarilor de constructii, in baza proiectului tehnic;
· Gestionarea resurselor necesare pentru atingerea obiectivelor proiectului;
· Prelucrarea datelor din teren si intocmirea de planuri post executie;
· Efectuarea de trasari pentru lucrari si verificari in constructii si responsabilitatea lucrarilor efectuate;
· Urmarirea respectarii proiectelor;
· Prelucreaza datele topografice luate din teren sau din alte surse prin instrumente stereoscopice si utilizeaza aparatura de desen, asistata de calculator, pentru crearea, modificarea si producerea de harti topografice si alte reprezentari grafice;
· Organizarea si coordonarea activitatii echipei;
Salarizare:
· Colaborarea cu noi presupune sansa de a participa la elaborarea unor proiecte de palmares, dezvoltare profesionala continua si munca intr-un mediu profesional si dinamic.
· Oferim salariu motivant 1.500 Eur + bonusuri in functie de realizari
· Alte beneficii.

Descrierea companiei

Suntem o firmă de construcții ce are ca domeniu de activitate asigurarea antreprizei generale pentru proiecte de investiții de mare anvergură în domenii diverse (logistic, industrial, retail). Societatea deține capacități de producție structuri metalice și prefabricate din beton, oferind servicii de proiectare și executare a lucrărilor de construcții montaj a halelor industriale.

Verifica pe eJobs.ro