Fișa jobului

Candidatul ideal

  • Orientare și deschidere către client;
  • Abilități de comunicare și relaționare;
  • Capacitate de organizare și prioritizare;
  • Capacitate de planificare și analiză;
  • Orientare către rezultat;
  • Flexibilitate şi responsabilitate profesională;
  • Dinamism și spirit de inițiativă.
Descrierea jobului
  • Este responsabil de menținerea unei bune relații cu clienții prin intermediul diferitelor canale de comunicare;
  • Organizează, coordonează şi administrează serviciile oferite clienților în magazin;
  • Asigură calitatea serviciilor oferite (întâmpinare, fluiditate la case și timp de aşteptare redus, informaţii clienţi, rezolvarea litigiilor);
  • Optimizează nivelul de pierderi de stoc necunoscute la casă;
  • Se asigură de respectarea și aplicarea procedurilor în mod corect;
  • Contribuie la satisfacţia clienţilor săi prin crearea și dezvoltarea strategiilor comerciale;
  • Este responsabil de recrutarea, formarea și dezvoltarea echipei sale;
  • În calitate de membru al Comitetului de Direcție, participă la construcția și realizarea politicilor și strategiilor la nivel de magazin.
Nivel de vechime

Nivel mediu de experiență

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Altele

Sectoare de activitate

Marketing și publicitate

Verifica pe LinkedIn