Salutare, salutare!

  • Vrei un job creativ alături de o echipă tânără și prietenoasă?
  • Te-ai săturat de zile plictisitoare la birou, încărcate de rutină?
  • Îți face plăcere să afli lucruri noi și să te bucuri de rezultate?
  • Crezi că încă mai există oameni care fac ceea ce le place, iar tu poți deveni unul dintre ei?

Dacă ai răspuns pozitiv măcar la una dintre întrebări, locul tău este alături de noi, la MESTERESTI.

Beneficii:

Ce îți oferim?

  • salariu fix net
  • sistem motivațional și bonus de performanță
  • bonus de fidelizare pentru idei noi
  • birou răcoros vara și călduros iarna
  • program între 08:30 și 17:00, de luni până vineri
  • posibilitate permanentă de a dobândi noi cunoștințe
  • oportunitatea de a lucra într-un domeniu în continuă dezvoltare
  • cursuri externe specializate periodice
  • team building și activități recreative
  • echipă tânără, profesionistă și dinamică
  • atmosferă de lucru plăcută (avem și un acvariu de 120 litri cu 40 pești colorați) ;)
  • zi de naștere liberă

Candidatul ideal:

Ce ne dorim?

  • persoană energică, cu atitudine pozitivă
  • capacitate de adaptare și învățare rapidă
  • gândire analitică și strategică
  • perseverență și atenție la detalii
  • experiență în utilizarea Excel la nivel avansat
  • abilități de comunicare, relaționare, prezentare și negociere
  • orientare către rezultat

Descrierea jobului:

Ce trebuie să faci?

  • prioritizează categorii noi de produse care urmează să fie implementate pe site-ul MESTERESTI
  • identifică potențiali parteneri noi
  • negociază condițiile și termenii de colaborare cu potențiali parteneri noi
  • comunică cu furnizorii pentru a obține informații despre produse/servicii, disponibilitate și termene de livrare
  • solicită și negociază oferte de preţ
  • analizează prețurile concurenței în on-line
  • coordonează activitatea departamentului din subordine
  • asigură acoperirea necesarului de achiziții al companiei în termenii de timp și calitate, pentru comenzile aflate în derulare
  • stabilește relaţii optime cu furnizorii, pentru rezolvarea în timp util şi în bune condiţii a problemelor uzuale
  • negociază periodic termenii contractuali cu furnizorii
  • menține legătura cu departamentele implicate și informează despre disponibilitatea produselor în stoc și eventuale modificări de prețuri
  • găsește canale noi de indentificare categorii noi de produse
  • creează rapoarte specifice

Descrierea companiei:

Cine suntem noi?

  • magazin online, lider de piață în domeniul său de activitate
  • experiență de peste 10 ani în domeniu
  • companie în plină dezvoltare
  • mediu de lucru relaxat, echipă tânără

Te așteptăm în echipa noastră!

Verifica pe BestJobs