Candidatul ideal

Persoana energica, creativa, responsabila, respectuoasa, atenta la detalii
Foarte bune abilitati de comunicare, usurinta si coerenta in exprimare

Descrierea jobului

Vanzarea de produse si operarea pe casa de marcat - reprezinta un plus cunoasterea aplicatiei Expressoft;
Participarea activa la evenimentele pentru copii;
Consilierea clientilor privind alegerea celei mai bune oferte pentru organizarea evenimentelor;
Prezentarea ofertelor, transmiterea acestora catre clientii interesati;
Tine legatura cu firma de catering si se asigura ca sunt transmise comenzile pentru evenimente
Mentinerea curateniei si a ordinii in locul in care isi desfasoara activitatea, respectarea procedurilor interne;
Asigurarea ca sunt respectate regulile locului de joaca, de catre adulti si copii

Descrierea companiei

Compania FUN MAGIC organizeaza evenimente private pentru copii, serbari pentru gradinite si scoli, evenimente corporate pentru copiii angajatilor, in perioada Sarbatorilor de Craciun. Locatia este cunoscuta sub denumirea " Castelul Magic" si se afla in parcul Oraselul Copiilor din sectorul 4 (Bucuresti).

Verifica pe eJobs.ro