Pentru unul dintre clientii nostri, o companie multinationala ce detine una din cele mai mari retele de magazine (supermarketuri si hipermarketuri) din Romania, cautam persoane sa ocupe pozitia de Livrator.

Cerinte minime:
• studii medii / generale
• posesor de masina si permis de conducere
• disponibilitate de a lucra 40h / saptamana
• disponibilitate de a lucra in weekend
• cunostinte medii de tehnologie: lucru cu , cu calculatorul, smartphone-ul
• comunicativ

Descrierea jobului

Descrierea Rolului
Rolul este sa livrezi produse din oferta magazinului clientilor ce fac comenzi online.

Principalele responsabilitati sunt:
• incarci camioanele cu produsele pregatite conform comenzilor (o comanda medie are 3-4 cutii si aproximativ 40 kg);
• livrezi comenzile respectand „ruta de livrare” din aplicatie de livrare (pusa la dispozitie);
• incasezi bani pentru comenzile ce sunt platite la livrare;
• recuperezi de la client cutiile si gentile pe care le descarci la terminarea traseul;
• depui banii in casierie la sfarsitul zilei.

Beneficii:
Pentru contract de munca: Salariu + bonus pentru comanda livrata
Contract de colaborare (cu un PF sau SRL): Plata per comanda livrata

Verifica pe BestJobs