Cu o experienţă de peste 160 de ani in domeniu şi o pasiune pentru cusătura perfectă, echipa AMANN ROMANIA, membră a Grupului German AMANN, unul dintre cei mai mari producători de aţă de cusut şi aţă de brodat din lume, este in extindere si angajeaza lacatusi mecanici pentru fabrica sa din Hărman, Braşov.

Cerinte:

Experienta minima pe un post similar;

Capacitate de organizare si comunicare;

Cunostinte minime de utilizare a calculatorului;

Studii medii de specialitate in domeniul mecanic, lacatuserie, electromecanic;

Disponibilitate pentru program in 3 schimburi.

Responsabilitati:

Realizeaza lucrari de intretinere si reparatii specifice, conform cu instructiunile tehnice aferente fiecarui sector in care activeaza.

Repara si intretine utilaje si echipamente mecanice, cum ar fi: mașini si echipamente de productie, motoare, scule pneumatice, sisteme de transport, instalatii, folosind scule de mana, scule electrice, și instrumente de precizie, de măsură și testare.

 Oferta:

Pachet atractiv de salarizare;

Transport asigurat din si catre Brasov sau imprejurimile Brasovului sau decontat;

Bonus in functie de performante;

Tichete de masa de 15 lei;

Card de servicii medicale;

Prime de Sarbatori;

Zile de concediu in functie de vechime;

Formare la locul de munca.

Asteptam CV-ul dumneavoastra, iar pentru a afla mai multe despre echipa AMANN accesează site-ul nostru sau pagina de Facebook Amann Romania.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/adresele jobului

Brașov ; Strada Mihai Viteazul, Hărman

Verifica pe BestJobs