Candidatul ideal:

- studii în domeniu ingineriei (automatizari, electronice, comunicări);
- buna capacitate de organizare și analiza;
- buna capacitate de comunicare;
- abilitati de planificare;
- capacitate de lucră în echipă;
- minim 1 experiență în domeniul sistemelor electronice de securitate;
- limba engleză - nivel minim mediu;
- PC cunostinte operare
- client orientare pentru client;
- lucrul în echipă;
- orientarea spread rezultate;
- inițiativă, creativitate;
- seriozitate și profesionalism;
- permis de conducere pisica auto. B;
- Disponibilitate teren deplasari;

Descrierea jobului

- instaleaza, Pune funcțiune ȘI efectueaza instalare, punere version functiune, servicii si mentenanta pentru sisteme securitate si automatizari, Sisteme video de supraveghere, Sisteme de acces de Controlul de etc
- Realizeaza si de servicii Urmareste PLANUL;
- Colaborare cu beneficiari sistemelor de securitate;
- Realizați documente tehnice adaptate sistemelor;
- Efectuează operațiuni tehnice ale sistemelor de securitate existente la beneficiari (cablare, conectare etc);
- Testeaza si pregateste echipamente de service;
- Urmareste graficul executiei pentru mentenanta / service
- Punct de asigurare a calitatii lucrarilor si serviciilor executate conform proiectantului, tehnicilor specifice si normelor legale in vigoare;

Verifica pe BestJobs