Departamentul Service and Support recruteaza Inginer Mentenanta. Profită  de oportunitatea  de a te altura unei echipe energice și entuziaste!

 Responsabilitati:

  • Colaborare la asigurarea disponibilității echipamentelor / sistemelor de producție;
  • Instalarea / punerea în funcțiune / mentenanța / repararea echipamentelor de producție automatizate, precum și verificarea capabilității de funcționare;
  • Implementeaza și documenteaza lucrările foarte dificile de întreținere, reparații și recondiționare la echipamentele / sistemele deosebit de complexe, conform specificațiilor;
  • Identifica și elimina (după specificații)  vulnerabilitățile și elaborareaza  propuneri de măsuri de îmbunătățire a echipamentelor / sistemelor;
  • Colaborareaza pentru a asigura implementarea tuturor cerințelor de audit relevante, precum și a standardelor de calitate interne și externe și implementarea contramăsurilor în cazul abaterilor și potențialelor de îmbunătățire.

Cerinte:

  • Studii superioare finalizate;
  • Experiența de minim 2 ani (cunoștințe de metode, tehnici si procedee / maistru);
  • Cunoștințe PC (MS-Office);
  • Limba engleză – nivel Avansat;
  • Persoana sociabila, dornica sa invete si proactiva

Beneficii:

  • Training inițial;
  • Posibilități de avansare în carieră;
  • Mediu de lucru competitive

Verifica pe BestJobs