Maurer Imobiliare Brasov angajeaza.

Cerintele postului:

  • Absolvent al Facultatii de Constructii;
  • Experienta de minim 10 ani in constructii / executie;
  • Excelente cunostinte de utilizare a computerului MS Office, AutoCAD (mediu-avansat), ArhiCAD;
  • Experienta in domeniul finisajelor;
  • Limba engleza nivel mediu;
  • Prezenta agreabila, disponibilitate pentru lucru in conditii de stres;
  • Atentie la detalii.

Responsabilitati:

  • Menținerea legăturii cu seful de santier, arhitectul, comunicarea cu diferite părți ale proiectului în ceea ce privește procesul de construcție;
  • Intocmire devize, calculatii pret;
  • Studiaza detaliile de proiectare si documentatia tehnica necesara pentru lucrarile de constructie;
  • Coordonarea permanenta a relatiilor cu subantreprenorii si clientii;
  • Stabilirea unor relatii optime cu clientii, pentru rezolvarea in timp util si in bune conditii a tuturor problemelor aparute pe parcursul desfasurarii activitatii;
  • Raspunde pentru corectitudinea devizelor intocmite;
  • Ia masuri pentru indeplinirea normelor si graficului de lucru la modificarile solicitate;
  • Asigura fise, desene si alte documentatii necesare modificarilor;
  • Urmareste implementarea modificarilor pe santier.

    Candidaţii interesaţi pot trimite CV însoţit de scrisoare de intenţie la următoarea adresă de e-mail:
    Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate şi în deplină confidenţialitate.
    Compania îşi rezervă dreptul de a testa competenţele declarate de către candidaţi.

Verifica pe BestJobs