MAURER IMOBILIARE MUREȘ ANGAJEAZĂ INGINER INSTALAȚII:

Candidatul ideal:
• Absolvent al Facultății de Construcții / Inginerie Electrica;
• Experiență de minim 2 ani în construcții / execuție;
• Excelente cunoștințe de utilizare a computerului MS Office, AutoCAD (mediu-avansat), ArhiCAD;
• Limba engleză la nivel mediu;

Descrierea jobului

• Menținerea legăturii cu șeful de șantier, arhitectul, comunicarea cu diferite părți ale proiectului în ceea ce privește procesul de construcție;
• Întocmire devize, calculații preț;
• Studiază detaliile de proiectare și documentația tehnică necesară pentru lucrările de construcție;
• Coordonarea permanentă a relațiilor cu subantreprenorii și clienții;
• Stabilirea unor relații optime cu clienții;
• Răspunde pentru corectitudinea devizelor întocmite;
• Ia măsuri pentru îndeplinirea normelor și graficului de lucru la modificările solicitate;
• Asigură fișe, desene și alte documentații necesare modificărilor;
• Urmărește implementarea modificărilor pe șantier.

Candidații interesați pot aplica cu CV- ul.
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate și în deplină confidențialitate.
Compania își rezervă dreptul de a testa competențele declarate de către candidați.

Verifica pe BestJobs