Fișa jobului

Candidatul ideal

Profilul postului

Studii superioare de specialitate (preferabil industrie alimentara sau chimie biologie).
Cunostinte avansate de utilizare PC (procesare text, calcul tabelar, lucrul cu baze de date).
Bune abilitati de comunicare in scris si orale, cunoasterea terminologiei de
Cunoasterea legislatiei in domeniul industriei

Descrierea Postului
  • monitorizarea consumurilor;
  • verificarea retetelor;
  • Intocmirea rapoartelor de productie;
  • inventarierea materiei prime si a auxiliarelor;
  • coordonarea activitatii de productie;
  • organizarea productiei si a personalului din subordine.
Oferta

Pachet salarial motivant;

Colaborare cu o echipa de oameni profesionisti, ambitiosi, orientati spre performanta;

Reale oportunitati de avansare.
Nivel de vechime

Nu se aplică

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Altele

Sectoare de activitate

Tehnologia informației și servicii informatice

Verifica pe LinkedIn