Companie nationala specializata in oferirea de solutii electroenergetice de rezerva (grupuri electrogene, ups-uri industriale, stabilizatoare de tensiune, baterii de compensarea a factorului de putere, transformatoare de putere) atat in calitate de importator pe piata din Romania dar si producator, cauta un nou coleg pe functia: Electrician instalare/service echipamente:

Candidatul ideal

1. Absolvent profil electromecanic/electrotehnic;
2. Calificare tehnica de electromecanic sau experienta in domeniu similar de cel putin 3 ani
3. Cunostinte de electricitate, mecanica,
4. Constitue avantaj experienta in proiecte energetice si atestat ANRE (nu este obligatoriu)
5. Disponibilitate pentru deplasari in tara si afara tarii;
6. Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu
7. Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

- Asigura montajul, intretinerea, reglarea, depanarea mecanica si electrica a echipamentelor comercializate de catre companie;
- Executa activitatile de mentenanta preventiva, in conformitate cu procedurile stabilite, asigurand astfel operarea eficienta a utilajelor si a masinilor (diagnosticare, reparatii);
- instaleaza echipamente electrice -grupuri electrogene;

Beneficii:
Pe perioada deplasarilor se asigura de companie
a. transport
b. diurna
c. bonusuri in functie de realizari

Verifica pe BestJobs