Principalele responsabilitati:

Cautam Inginer constructii drumuri si Inginer constrctii apa-canalizare

- Coordoneaza lucrarile de drumuri sau cele de apa-canalizare in judetul Brasov.
- Coordoneaza echipele din teren si verifica lucrarile.
- Urmareste proiectul tehnic (inclusiv discutii cu beneficiarul/dirigintele/proiectantu)l.
- Intocmeste documente tehnice.
- Reprezinta executantul in relatia cu beneficiarul, pe teren.
- Reprezinta executantul in relatia cu proiectantul si poate verifica/modifica proiectul tehnic/dispozitii de santier/liste de cantitati.
- Face antemasuratori pentru intocmirea situatiei lucrarilor.
- Verifica realizarile fizice din teren, ale sucontractorilor.
- Face necesarul de materiale, utilaje.
- Verifica materialele ajunse in santier, pontaj oameni/utilaje in santier.
- Intocmeste grafice estimative de executie.

Conditii necesare:

  • Experienta pe unul dintre domeniile: drumuri, apa-canalizare.
  • Cunostinte de Microsoft Office.
  • Permis de conducere (punem la dispozitie masina de serviciu).

Oferta

- Pachet salarial motivant.
- Suplimentar, se ofera si bonusuri de proiect.

Localitatea: Brasov

Necesita deplasare in judet.

Verifica pe BestJobs