Fișa jobului

Candidatul ideal este deschis la un proces de invatare continua, atitudine proactiva, buna comunicare cu clientul si cu o buna organizare a activitatii.

Ocupantul acestui post va face parte din divizia Senys a Quartz Matrix si are ca principale responsabilitati culegerea cerintelor specifice din teren, centralizarea/prelucrarea datelor culese si realizarea documentatiei conform regulamentului ANRE. Activitatea presupune un nivel de atentie ridicat, lucru sub presiunea termenelor stranse precum si un nivel ridicat de calitate.

Responsabilitati

  • Te vei deplasa la sediul clientilor pentru evaluare/preluare date tehnice;
  • Vei prelucra datele in vederea elaborarii auditului;
  • Vei intocmi audituri energetice pentru clientii companiei;
  • Vei identifica si propune solutii de imbunatatire a eficientei energetice, de management energetic si/sau automatizari industriale.

Cerintele postului

  • Carnet de conducere categoria B;
  • Facultatea de Electrotehnica (sau echivalenta) absolvita;
  • Bune cunostinte de utilizare ale pachetului Microsoft Office;
  • Atentie la detalii;
  • Constituie avantaje autorizatia ANRE IIA+IIB si cunostinte AutoCAD;

Ce iti oferim?

  • atmosfera de lucru placuta, conditii de munca si resurse de nivel inalt;
  • lucrul intr-o echipa tanara si dinamica;
  • salariu pe masura experientei si a performantei, bonuri de masa;
  • masina de serviciu pentru deplasari, laptop, telefon mobil;
  • traininguri, team building-uri;
  • dezvoltare profesionala si reale oportunitati de evolutie in cariera.
Quartz Matrix este o companie de inginerie de nivel national care urmareste permanent ca performantele sale sa se reflecte in succesul clientilor si partenerilor sai. Prezenta de 24 de ani in piata de business-to-business, Quartz Matrix a raspuns la provocari cu inovatie, la cerinte cu performanta, la exigente cu solutii eficiente in domeniile IT, electric și electronic. Suntem pionieri in IoT si Industry , in Romania, implementand inca de acum 7 ani proiecte si solutii inovative in domenii de tehnologie avansata. (detalii pe site-ul nostru ).

Te regasesti in aceasta descriere?

Atunci este momentul sa aplici acum.
Nivel de vechime

Asociat

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Contabilitate/Audit

Sectoare de activitate

Tehnologia informației și servicii informatice

Verifica pe LinkedIn