Fișa jobului

Candidatul Ideal
  • Ai studii superioare ?(finalizate sau in curs de finalizare);
  • Ai si experienţă în domeniul vânzărilor B2B ? (segmentul business, persoane juridice)
  • Ai abilităţi de comunicare, ascultare activa, prezentare, negociere şi intelegerea nevoilor de business ale clientilor ?
  • Ai Permis de conducere, categ. B ?
  • Ai bune cunoştinţe de operare a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point)?
  • Ai toate cele enumare mai sus ? Daca da , esti candidatul ideal !
Descrierea Jobului

Responsabilitatile postului:
  • Activitate de teren in aria judetului in care iti desfasori activitatea
  • Contactarea clientilor, stabilirea intalnirilor, negocierea si incheierea contractelor pentru serviciile de telecomunicatii
  • Vanzare consultativa in functie de nevoile clientului
  • Completare activitate in applicatie specifica postului
  • Indeplinirea targetului lunar de vanzari si a obiectivelor individuale
  • Dezvoltarea portofoliului de clienti prin cresterea numarului de clienti noi
  • Promovarea unei imagini pozitive a companiei in relatia cu clientii
Beneficii
  • Telefon, laptop, masina de serviciu
  • Salariu fix + comision din vanzari
  • Bonus de performanta
  • Oportunitatea de a invata, lucra si a te dezvolta in cadrul unei companii multinationale
  • Training-uri si cursuri de specialitate
  • Posibilitatea de a te dezvolta la una din cele mai mari companii din tara
Angajator: INTECH SOLUTIONS SRL - partener Telekom Romania

Telekom - Telekom Romania este un brand de telecomunicaţii nou și dinamic, care oferă servicii de telecomunicaţii fixe şi mobile complete, inovatoare, simplificate și personalizate pentru o comunitate vastă de clienți, cu peste 10 de milioane de contracte de servicii.

Prin cei doi operatori, Telekom Romania Mobile Communications şi Telekom Romania Communications, Telekom Romania oferă servicii integrate de telecomunicații, astfel încât clienţii să beneficieze de o experiență completă şi plină de satisfacţii: servicii de voce și date mobile 3G și 4G mobile, telefonie fixă tradițională, internet de mare viteză și televiziune pe mai multe tehnologii, inclusiv IPTV precum și conținut de înaltă calitate și exclusivități. Pentru clienţii business, noul brand este promisiunea unor soluții IT & C la cheie, care să sprijine companiile să devină mai competitive și mai agile.
Telekom Romania este un brand din familia Deutsche Telekom, prezent în 51 de țări de pe cinci continente, cu peste 143 de milioane de clienţi de telefonie mobilă, 31 de milioane de clienţi de servicii fixe şi peste 17 milioane de linii de broadband din întreaga lume. Brandul este prezent pe piaţa românească din, după rebranding-ul comun al COSMOTE România și Romtelecom.
Nivel de vechime

Asociat

Tip de angajare

Contract

Ocupație

Servicii pentru clienți

Sectoare de activitate

Tehnologia informației și servicii informatice

Verifica pe LinkedIn