Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Dizájner mellé grafikus asszisztenst alkalmaz a Nett Front cég.

A vállalkozás 14 éve látja el a hazai és külföldi piacot bútorajtókkal.

Annak érdekében, hogy a munka gördülékeny és hatékony legyen, olyan jelentkezőt keresünk aki dinamikus, könnyen alkalmazkodik, gyorsan tanul és képes a projekteket véghezvinni, marketing és márkanév építés terén.

Munkaköri leírás:

  • Szórólapok, katalógusok, molínók, névjegykártyák, autóponyvák, termékcimkék tervezési és kivitelezési munkálataiban való részvétel.
  • Illusztrációk, animációk készítése.
  • Termékfotózáskor való asszisztálás és segédkezés.
  • Kiállításokon, különböző eseményeken való részvétel.

Mit ajánlunk:

  • Tapasztalatszerzés.
  • Stabilitást a szakma gyakorlásának terén.
  • Modern, harmónikus munkakörülményt egy stabil csapatban.
  • Bruttó 3100 – 4300 RON közötti fizetést és ételkártyát.
  • Munkaprogram: hetfőtől péntekig, naponta 08:00 és 16:30 között.

Elvárásaink:

  • Legkevesebb három év munkatapasztalat előnyt jelent.
  • Jó számítógép kezelői készségek (Microsoft Office, Excel, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Photoshop, After Effects, Premier Pro).
  • A román, angol és magyar nyelvek jó ismerete.
  • Nyitott, rugalmas, kezdeményező, hatékony típus.
  • Jó időbeosztási érzék.
  • Felelősségérzet.
  • B kategóriájú jogosítvány előnyt jelent.
  • Olyan jelentkezőt várunk aki hosszú távú munka lehetőséget keres és szakmailag folyamatosan fejlődni szeretne.
Verifica pe BestJobs