Candidatul ideal:

* are experienta pe un post similar
* are simtul umorului
* este ordonat
* are experienta in gestionarea marfurilor
* are experienta in pregatirea comenzilor pe baza unei facturi/aviz/nota dе comanda
* are Studii medii sau superioare.
* are Cunostinte de operare PC la nivel mediu;
* are Atentie la detalii si bune abilitati organizatorice;
* Atitudine proactiva si gandire strategica.
* Foarte bune abilitati de comunicare, negociere, organizare, planificare si control, orientare catre rezultate.
* Cunostinte operare PC: MS Office - Excel.

* Cunostinte operare sistem SAP ( SEAP)

Descrierea jobului:

* Organizarea depozitului si receptia produselor (calitativ si cantitativ);
* Gestionarea stocurilor, cat si a documentelor specifice;
* Efectueaza activitati specifice de gestiune: intrari/iesiri, transferuri, livrari, retururi;
* recеptioneаza si verifica marfurile primite de la furnizori
* Participa la inventariere
* Realizarea de Awb-uri
* Mentine relatia cu agentii de vanzari si personalul de livrari,  colaborand cu acestia in vederea rezolvarii eventualelor probleme/ situatii aparute.
* Conlucreaza cu departamentele comercial, achizitii, cu privire la managementul de stoc
* Asigura implementarea politicilor si procedurilor de lucru pe tot fluxul operational.
* Propune solutii de imbunatatiri a activitatii depozitului si reguli de buna practica in depozit.

Ce iti oferim?

• salariu fix net
• sistem motivational si bonus de performanta
• instruire si training atat intern cat si extern
• posibilitate permanenta de a dobandi noi cunostinte
• team building si activitati recreative (25 pe an)
• echipa tanara, profesionista si dinamica
• atmosfera de lucru placuta

Locatia depozitului nostru este in incinta Tamaz, Iasi.

    Verifica pe BestJobs