Candidatul ideal

Serios, corect, fire comunicativa, ordonat, dinamic, adaptabil la lucrul in echipa, rezistent la efort fizic si temperaturi scazute, cunostinte PC, evidenta primara, gestiune, flexibil la programul de lucru, domiciliul in sectorul 3 prezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Primire-predare/cantarire marfa si introducere date in sistemul informatic, gestionare si intocmire documente zilnice, predare marfa in productie; manipulare liza electrica si motostivuitor prezinta avantaj.
Cumpararea produselor societatii pentru nevoile personale la pret de producator, salariul fix, prima lunara, spor stabilitate, asigurare medicala privata, tichete de masa.

Descrierea companiei

Societate comerciala in plina ascensiune, capital integral privat, infiintata in anul 1992, avand ca obiect de activitate productia si procesarea carnii (de pasare), in cea mai moderna locatie, facuta dupa ultimele cerinte ale U.E.

Verifica pe eJobs.ro