Maurer Imobiliare Mures angajeaza functionar economic:

Cerintele candidatului:

  • Studii medii/superioare;
  • Cunostinte de contabilitare primara (facturi,Op-uri, extrase, conturi bancare, etc) cunoasterea programului de contabilitate "Charisma" - ERP reprezinta un avantaj;
  • Cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu ( scris, citit – cunoasterea unei alte limbi straine constituie un avantaj);
  • Cunoasterea in detaliu a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, OutlookExpress);
  • Capacitate de analiza, organizare si planificare a activitatilor curente;
  • Personalitate dinamica, comunicativa, organizata, analitica;
  • Loialitate si confidentialitate;
  • Persoana orientata catre client, organizata, autodidacta, proactiva;
  • Cunostinte minime in domeniu imobiliar.

    Descrierea postului:
  • Asigură un flux informaţional eficient intre departamentele din cadrul companiei;
  • Organizeaza fluxul de plati;
  • Efectueaza platile;
  • Redactează documente, rapoarte, informari, comunicari generale;
  • Inregistrarea documentelor externe primate de la clienti, banci si notari dupa caz;
  • Mentinerea relatiilor cu contabilii si  agentii de vanzari;
  • Mentine relatia cu bancile.

Numai candidaţii selectaţi vor fi invitati la un interviu, a carui data va fi stabilita de comun acord cu acestia.
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si în deplina confidentialitate.
Nu vor fi luate în considerare candidaturile care nu vor indeplini conditiile minimale solicitate in specificatiile postului.
Compania isi rezerva dreptul de a testa competentele declarate de catre candidati.

Verifica pe BestJobs