Employment type: Permanent

Experience level: 2 - 3 years

Description

        Responsabilitati:

  • Efectuarea corecturilor in cazul abaterilor de la dimensiuni ( cu ajutorul ajustoarelor);

  • Debitarea materialelor la cotele solicitate de desenul tehnic;

  • Producerea de piese/semifabricate prin frezare/debitare;

  • Asigurarea calitatii pieselor finalizate, in conformitate cu cerintele de calitate solicitate prin desenul de executie al piesei;

    Cerinte:

    • Scoala Profesionala/ Domeniu Tehnic;
    • Experienta intre 1-3 ani ;
    • Avantaj cunoastere operare utilaje de debitat, frezat
    • Cunoastere desen tehnic;
    • Persoana sociabila, dornica sa invete si proactiva;
    • Flexibilitate.

Beneficii:

  • Sansa dezvoltării carierei într-o companie multinațională de renume;

  • Training initial, programe de dezvoltare.

Dacă ești o persoană responsabilă care dorește sa facă parte dintr-o echipa dinamică care își desfășoară activitatea într-un mediu multinațional, te rugăm să aplici și online direct pe site-ul nostru, căutând titlul job-ului: Frezor universal.

Toate persoanele care corespund profilului, vor fi contacte in maxim 3 săptămâni.

Verifica pe BestJobs